Güvenilir ücretsiz Sohbet sitesi.

Online Sohbet

Günümüzde gerek nüfusun artması, toplumun işgücü arzının artması iş saatlerinin fazlalığı,insanların sosyal hayatına yeteri kadar önem verememesi ve teknolojinin gelişmesiyle insanlar yalnızlığa yönelmiştir. Gerçek yaşamdaki sosyal hayatın eksikliğini sanal ortamda online sohbet ederek gidermek isterler. Kendi çevresi içinde anlaşılamaması,çevresinin sınırlı olması gibi etkenler kendilerini sohbet sitelerine yönlendirir. İnsanların tanımadığı kişilere dertlerini daha güzel aktardığı, istediği kriterlere göre konuşacağı kişiyi seçebilmesi göz önüne alındığında bu durumu destekler niteliktedir.  Kişiler kendini sosyal yaşamın gerçeklerinde ifade ederken zorlanır, özgüven eksikliği yaşarlar ve bu insanlar da kendilerini ifade etmek isterler.

Teknolojinin kolaylığı, istediği her an yanında olması, derdini veya olağan durumlarını kolay bir şekilde aktarması,karşısındaki kişinin onu dinlemesi, farklı görüşleri olabilmesi sohbet siteleri nin talebini arttırıyor. Kişiler gerçek hayatın yalnızlığında farklı kültürlere ulaşmış oluyorlar. Farklı kişilikleri tanımış ve iletişimleri de kuvvetlenmiş oluyor. Sonuç itibariyle her şeyin artısını eksisi olsa sohbet sitelerinin artısı fazla basıyor durumda. İnsanlara böyle bir seçenek sunulması güzel bir şey. Bu sitelere reklam verebilmek ayrı bir güzellik çünkü insanlara ürünlerini pazarlayabileceğin büyük bir kitle mevcut bu ortamlarda.Sosyoekonomik olarak güzel bir ekosistem kurulmuş durumdadır. Bu ekosistem sayesinde sürekli bir sirkülasyon olan bu sitelerde hiçbir şey bir heves değil süreklilik arz ediyor. Yani şuan da bile bir  bedava sohbet ve arkadaşlık sitesine girsek online olan onlarca insan görebiliriz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

*

*

Mustafa

Online sohbet sitesi olan asksehri.com adresine bende sizlerin sayesinde ulastım güzel seviyeli bir chat ortamı var emegi gecen kişilere tsk ederim sizlerde bekliyorum sobet sitesine

Mehtap

Selam arkadaslar ben mehtap oncelik le yazan arkadasin emegine yuregine saglik makalesi icin diyorm sanal hayatta bu kadar dogru dürüst seviyeli bir sohbet gormemisdim taki wwwasksehri.com a gelene kadar sizlerinde sevecegini umut ediyorm bu sohbet platformunu aile yeri olarak geliştirmeye calisan arkadaslarada sonsuz tesekkur ederim…..

Nur

Sohbetin arkadaşlığın ve dostlugun gercek adresi asksehri.com 😉 herkesi bekleriz . Emeginize saglik cok guzel bi paylasim olmus.

Missy

Asksehri.com bekleriz

MKC

Arkadaşlar Ben Buraya Googleden Geldim İyiki Gelmişim Diyorum Çünkü Ben Ters Adamım İyim Tersim Pistir Haksızlığa Gelemem Ama http://www.asksehri.com Ailesi Sevdim Çok Güzel Dostluklar Kurduğuma İnanıyorum Herşey Aşk Meşk Değildir 10 Tane Dostum Olacağına 1 Tane Delikanlı Dostum Olmasını Diliyenlerdenim Dost Bulnur Ama Zor Gününde Belli Olur Dost Dediğin Emiği Geçen Herkese Teşekkür Eder ALLAH razı olsun..

KAAN

Calismalarinizi dikkatle takip ediyoruz 🙂 Basarilarinizin devamini dilerim.

Che

Emeğine ellerine sağlık süper gidiyorsun canım.